Exide uvádza aplikáciu - Vyhľadávač batérií pre iPhone - Exide

E-news

Exide uvádza aplikáciu - Vyhľadávač batérií pre iPhone

15. február, 2012

Gennevilliers, Francúzsko –  Exide Technologies, (NASDAQ:XIDE, www.exide.com), globálny líder riešenia uchovávania elektrickej energie uvádza prvú aplikáciu svojho druh – Európsky vyhľadávač batérií pre iPhone.

Aplikácia vyhľadávača batérií (The Exide Technologies Battery Finder) poskytuje on-line katalóg pre zákazníkov, ktorý pomáha nájsť správnu náhradu batérie pre ich osobné a úžitkové vozidlá. Aplikácia je zdarma dostupná z App Store.

Zákazníci si môžu vybrať zo značkových Exide batérií rovnako, ako si môžu vybrať ostatné prémiové značky Exidu: Centra, Deta, Fulmen, Sonnak a Tudor (podľa príslušnej krajiny).

Vyhľadávač batérií je k dispozícií v 12 hlavných európskych jazykoch. Jeho aktualizácia bude prebiehať každý štvrťrok, zahŕňajúc nové doplnenia a dáta.

S touto aplikáciou si používateľ môže jednoducho vybrať správnu batériu pre svoje vozidlo, stačí zadať niektorú z nasledujúcich informácií: tabuľku alebo registračné číslo vozidla a model alebo iné, známe označenie batérie.

Po každom vyhľadaní batérie sú používateľovi poskytnuté užitočné informácie, ktoré mu pomôžu vybrať si vhodnú batériu v závislosti na typickom použití auta. Aplikácia tiež obsahuje špecifikácie jednotlivých batérií, ich obrázky a spôsoby uchytenia.

"Uvedenie aplikácie Exide vyhľadávač batérií znamená revolúciu v používaní katalógov", hovorí Magnus Ohlsson, viceprezident Exide predaja a marketingu pre trh náhradnej spotreby v Európe.

"Táto inovácia poskytuje našim zákazníkom komplexný, užívateľsky príjemný nástroj, ktorý zjednoduší ich každodenný život. Stačí len pár kliknutí a môžete nájsť tú správnu batériu pre svoje vozidlo kedykoľvek a kdekoľvek."

Nová aplikácia bola vyvinutá spoločne s TecDoc, popredným dodávateľom elektronických informácií o náhradných dieloch na európskom trhu. Exide Technologies plánuje už v najbližších mesiacoch vyvinúť rovnaký vyhľadávač batérií aj pre ostatné mobilné zariadenia.
055/2383534-5, fax 055/2383 536
design © B.Jelenčík     websolution © micarp 2011
EXIDE Slovakia, s.r.o., Jiskrova 4, SK 040 01 Košice, exide@exide.sk