Exide už aj na Androide - Exide

E-news

Exide už aj na Androide

august 2012

Po úspešnej aplikácii systému vyhľadávania štartovacích akumulátorov pre mobilné telefóny od Apple, Exide pokračuje v rozvoji mobilných aplikácií aj pre majiteľov smartfónov so systémom Android.  Nová aplikácia je už dostupná na Android Apps.

Majitelia telefónov so systémom Android tak môžu využívať všetky výhody mobilnej aplikácie, umožňujúcej vyhľadanie a optimalizáciu správneho typu a modelu štartovacej batérie podľa požiadaviek konkrétneho vozidla bez obmedzenia, na ľubovoľnom mieste a v ľubovoľnom čase.

Vďaka zabudovaným možnostiam vyhľadávania je výber akumulátora jednoduchý ako nikdy predtým. V multijazykovom prostredí aplikácia obsahuje rôzne možnosti vyhľadávania, mimo iné podľa typu, značky a modelu vozidla, ale aj podľa typu a sériového označenia akumulátora (nielen značky Exide, ale aj iných vedúcich európskych výrobcov).

Po zadaní požadovaných údajov dostane užívateľ aplikácie Exide informácie, aké  akumulátory sú vhodné pre konkrétny typ vozidla. Informácia obsahuje aj obrázok a technické údaje batérie a prvkov výbavy. Aplikácia vychádza z dát katalógu TecDoc, aktualizovaných každý kvartál, obsahujúca odporúčané aplikácie akumulátorov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá a autobusy.

Aplikáciu je možné bezplatne získať tu.

055/2383534-5, fax 055/2383 536
design © B.Jelenčík     websolution © micarp 2011
EXIDE Slovakia, s.r.o., Jiskrova 4, SK 040 01 Košice, exide@exide.sk